"KAZANANLARIN DÜNYASINDA TESADÜFLERE YER YOKTUR"

İlkesi ile gelişen, büyüyen ulusal ve uluslararası proje alanlarında yatırım/proje ve gayrimenkul geliştirme alanlarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Doğru Bilgi, Doğru Karar, Doğru Ürün ve Doğru Yatırım

Uzun yıllardır elde ettiği deneyim ve tecrübelerini siz değerli yatırımcılar ile paylaşan ekibimiz, temel amaç olan karlılık ve verimlilik özelinde aksiyon planları ile doğru bilgi, doğru karar, doğru ürün ve doğru yatırım stratejisini benimsemiştir.

‘’İLGİ – BİLGİ – TAKİP’’

Geleceğin Uluslararası Lojistik, Turizm, Sanayi ve Enerji Kenti Mersin’den yola çıkan firmamız Güçlü Ekibi, Ulusal ve Uluslararası Pazar Ağı, ‘’İLGİ – BİLGİ – TAKİP’’ parolası ile Global anlamda hizmet veren Türkiye’de önde gelen firmalardan biri olmaktadır.

Güçlü Yatırımlara Güçlü Ekip

Mersin/Yenişehir'deki ofisimizde kendi alanında uzman kadromuz ile yatırımlara yön veriyoruz.

Takım ruhunun başarıyı getirdiğine inanıyoruz. Ekibimizle bilgi ve tecrübeleri paylaşarak proje/yatırımların maksimum değer kazanması için çalışıyoruz.

Ticari Gayrimenkul Danışmanı Nedir?

Ticari Gayrimenkul Danışmanı dükkan fabrika, arsa, plaza fabrika vb. Sadece ticari kullanımlı gayrimenkuller üzerine uzmanlaşmış ve başka gayrimenkul tipleri üzerine çalışmayan danışmanlara ticari gayrimenkul danışmanları olarak ayırıyoruz.

Strateji Planlama ve Süreç Danışmanlığı Nedir?

Stratejik planlama sayesinde işletmeler, geleceklerini daha tutarlı bir şekilde inşa edebilir. Öte yandan bu süreç, şirketlerin performanslarını geliştirmelerine, kurumsallaşmalarına ve rekabet ortamında avantaj kazanmalarına da destek olur.Herhangi bir sorun olduğunda, dışarıdan bir danışman, süreci analiz etmek, problemleri tanımlamak, çözüm yolları önermek, bunları uygulamak ve geri bildirim sağlamak üzere görevlendirilmektedir. Bu danışmanlık süreci, örgütteki çeşitli sorunlara ilişkin çözüm yollarının araştırılarak tespit edilmesini içermektedir.

Proje ve Konsept Geliştirme Nedir?

Gayrimenkul geliştirme projelerinde iki önemli kriter bulunur. Bunlardan ilki projenin yapılacağı alanda maksimum faydayı elde edecek bir proje geliştirmedir. İkinci en önemli kriter ise projenin satışı ile doğrudan ilişkili olarak projenin konseptinin geliştirilmesidir. İki unsur da projeler için büyük önem taşırken konsept geliştirme zaman zaman ihmal edilmekte büyük verimle tasarlanan projeler istenilen sonuçları vermemektedir.

Arazi Geliştirme ve Değerleme Nedir?

 
 
İmar planı olmayan bir arazinin belirli aşamalardan geçerek teknik altyapı, çevre düzeni ve arsa kullanımı ile yeniden değerlendirilip kullanılmasına arazi geliştirme denir.
Bu yöntemde, değerlemesi yapılan gayrimenkul ile benzer araziler bulunur. Bu arazilerin sahipleri, muhtar veya bölgeyi bilenler ile görüşülerek bölgedeki fiyatlar hakkında bilgi edinilmeye veya mümkünse yakın zamanda gerçekleşen satışlar hakkında bilgi alınmaya çalışılır.
 

Ticari Gayrimenkul Uzmanı Kimdir?

Ticari gayrimenkul kiralama satış konularında deneyimli gayrimenkul danışmanlarına Ticari Gayrimenkul Uzmanı denir. Plaza, ofis, fabrika gibi ticari gayrimenkullerin planlaması, satışı, kiralanması konusunda çalışır ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

Yatırım Danışmanlığı Nedir?

Yatırım danışmanlığı; bir danışmanlık sözleşmesi kapsamında, müşterilere sermaye piyasası araçları ile bunları ihraç eden ortaklık ve kuruluşlar hakkında ve benzeri konularda yönlendirici nitelikte yazılı veya sözlü yorum ve yatırım tavsiyelerinde bulunulmasıdır.

Gayrimenkul Satış ve Pazarlama?

Gayrimenkul satış sözleşmeleri iki taraflı, tam iki tarafa borç yükleyen ve resmi şekil şartına tabi olan sözleşmelerdir. Tam iki tarafa borç yükleyen sözleşmelerde bir tarafın borcu, karşı tarafın borcunun karşılığını ve sebebini oluşturmaktadır.Pazarlama, ürün veya hizmetlerin tüketicinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda olması ve sağlıklı bir şekilde onlara ulaştırılmasıdır. Tüketiciyle duygusal bağlar kurulmasına ve şirketlerin bu süreçlerden en yüksek verimi elde etmesine pazarlama denir.

Gayrimenkul yatırım fırsatları, yatırım trendleri ve son haberleri size bildirelim

Aşağıdaki alana mail adresinizi yazıp göndererek son gelişmeleri size anında iletebiliriz.