Danışmanımız Olmak İçin Başvurun  Görmüş olduğunuz bina komple kiralık, bu binayı kiralayıp nasıl bir proje geliştirirsiniz?

  Projenizi yazın, yatırımcı sizin projenizi yaparsa sürpriz hediye kazanın!

  Komple kiralık olan bu binanın detayları şu şekilde...

  Yatırım/Proje bilgi ve tecrübemizle yanınızdayız

  Sıkça Sorulan Sorular

  Bu binaya proje önerisi

  soru1

  Gayrimenkul satın almak isteyen kişilere yatırım danışmanlığı hizmeti verir. Gayrimenkul alınacak bölgenin değeri, amortisman süresi ve çekilecek kredi oranları ile ilgili bilgilendirmede bulunur. Gayrimenkul satın alacak kişinin doğru zaman ve lokasyonda yatırım yapmasına yardımcı olur.

  soru2

  Yalın Yön Danışmanlık olarak yaklaşık yirmi yıllık uluslararası şirketlere verdiği danışmanlık hizmetleri ışığı altında, şirketlere Yönetim Danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bu danışmanlık sürecinin üç ayağı vardır.

  1. Üst düzey yöneticilerle / Ceo ya da yönetim kurulu başkanı veya yönetim kurulu ile oluşturulacak yeni vziyon, strateji ve planlar. Ardından bu planları gerçekleştirmek için bugün etkili olacak yeni organizasyon yapısının oluşturulması. Yönetim anlayışı ve işleyişin yeniden tasarımlanması.
  2. Verimli ve etkili iş ortamının oluşturulmasında İnsan Kaynakları Yönetiminin kurulması ve yeniden yapılandırılması. Performans sistemi ve etkili insan yönetimi modelinin oturtulması. Gerekli süreç iyileştirmelerinin yapılması. İnsan kaynağı değişikliklerinin yapılması. Yetkinlik havuzu ve her pozisyondan beklenen yetkinlik kriterlerinin çıkarılması.
  3. Şirketin kar, büyüme ve verimliliğini arttıracak süreç iyileştirmelerine odaklanarak ihtiyaç duyulan departmanlara veya tüm şirkete eğitim/danışmanlık verilmesi.

  soru3

  Arsa, Arazi ve Geliştirme İmar Planları,
   İnşaat, Müteahhitlik ve Taahhüt hizmetleri
   Kooperatifler kurmak, kurulu olanlara ortak olmak
   Peyzaj, proje ve uygulamaları
   Şehircilik ve Kentsel dönüşüm Proje Danışmanlığı

  soru4

  Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı, içerisinde ticari faaliyet yapılan ve kazanç elde edilen tüm mülklerin alım-satım, kiralama ve değerlemesine aracılık yapan gayrimenkul danışmanına verilen isimdir.

  Adres

  Adres

  Limonluk Mahallesi, 18. Cd.
  No:74/A Yenişehir/MERSİN

  Yanınızdayız!

  A PLUS GAYRİMENKUL

  Telefon

  Telefon

  (+90) 324 503 67 67
  (+90) 507 953 60 67

  Gayrimenkul yatırım fırsatları, yatırım trendleri ve son haberleri size bildirelim

  Aşağıdaki alana mail adresinizi yazıp göndererek son gelişmeleri size anında iletebiliriz.