YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Projenin geliştirilmesi ve gerekli araştırmaların yapılarak fizibilitelerin hazırlanması

Yatırım yapmak isteyen firmaların araştırma ve geliştirme sürecinden projenin hayata geçirilmesine kadar tüm süreçleri tasarlayan, planlayan, uygulayan ve takip eden bir hizmet kapsamına sahibiz.

Bu süreçleri bilginin gücü ve tecrübenin yeteneği ile harmanlayıp yatırımcının en iyi sonucu almasını sağlıyoruz. Yatırımcının kritik kararları için detaylı ve özenle hazırlanmış raporlar ile rasyonel sonuçlar almasını sağlıyoruz.

Gayrimenkul yatırımları bilgi ve tecrübe ister

Sektörel araştırmalar, bilimsel veriler ve tecrübe ile başarıyı kaçınılmaz hale getiriyoruz.

Yatırım danışmanlığı olarak verilen hizmetlerin başında projenin geliştirilmesi ve gerekli araştırmaların yapılarak fizibilitelerin hazırlanması gelmektedir.

Belirli bir proje hakkında ne amaçla hangi gerekçe ile nerede, hangi zaman aralığında, ne kadar bütçeyle, kiminle, kime/neye, hangi yöntem ve faaliyetlerle , nasıl doğrulanabileceği sorularının tamamını net bir cevapla ortaya koyan bütündür. Yatırım kapsamında tüm yatırımlarınızı anahtar teslim hayata geçiriyoruz. İhtiyaç Analizi Fizibilite Planı Yatırım Yerinin Bulunması Yatırım Planı Teknik Çizimler (Yerleşim Planı, inşaat ve makine projelendirme) Yatırım Teşvik Belgesi Alma Devlet Teşvikleri,Hibe ve Kredilerden Faydanlanma Hizmet Desteği Yatırım Süreç Danışmanlığı (Bürokratik işlemler ; ruhsat ,izin ve harç işlemlerinin yürütülmesi vs…)

Gayrimenkul yatırım fırsatları, yatırım trendleri ve son haberleri size bildirelim

Aşağıdaki alana mail adresinizi yazıp göndererek son gelişmeleri size anında iletebiliriz.